Přehled utkání

Sokol Sezimovo Ústí - Sokol Bernartice - 2:3 (1:2)

Branky: 16' Ott 1:0, 29' Fučík (pk) 1:1, 39' Šťástka 1:2, 50' Šťástka 1:3, 79' Škarda (Kukučka) 2:3

Karty: ŽK: 6:5, 35' Fišer, 45' Škarda, 57' Kupka, 84' Neužil, 84' Jelen, 90' Ott

- Kuník

- Kupka, Fišer (58' Mikuláštík), Trantýr, Škrábek (75' Bartáček)

- Kabeš, Kukučka, Říha, Ott

- Škarda, Neužil

☝🏻Hodnocení trenéra Míry Jelena:

V domácím zápase s Bernarticemi jsme potřebovali k zisku titulu zvítězit, ale to se nám bohužel nepodařilo.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po jedné ze střel Neužila dorážel Ott na 1:0. Bohužel po pár minutách srovnal z penalty hostující brankář na 1:1.

Dále jsme se tlačili před soupeřovu branku, ale žádný z centrů nenašel ve vápně adresáta. Ve 40 minutě nás soupeř potrestal po ojedinělém brejku a do kabin se šlo za stavu 1:2. Ve druhé půli soupeř zalezl na polovinu hřiště a začal bránit těsný výsledek, ale bohužel pro nás se dostal po dalším brejku potřetí za zápas před naší branku a bylo to 1:3.

Zbytek zápasu jsme dobývali branku Bernartic jak jen to šlo ale bylo málo místa na kombinaci, takže jsme stihli už pouze snížit Škardou na konečných 2:3. Pro vítězství v soutěži musíme vyhrát v Dačicích v posledním kole.