AKTUÁLNĚ - MLÁDEŽ

Obhájit prvenství z krajské soutěže z loňské sezony se Sokolíkům a Větrovským nadmíru podařilo. Všem ukázali a potvrdili, že společenství dvou oddílů má svoje kvality i letos, a již od začátku podzimní části si tento "výběrový" tým držel první příčku v tabulce před dalšími kvalitními krajskými soupeři.

Dne 28.9. se naši Sokolíci, mladší žáci ročníky 2010 a mladší, zúčastnili již tradičního turnaje pořádaným týmem z SK KAVAS Větrovy. Pozvaných bylo celkem 7 okresních mužstev, tedy 2 skupiny kde se hrál systém každý s každým. První dva z každé skupiny postupovali do semifinále ostatní do skupiny o boj 5.- 7. místo.

Po skončení zimní přípravy, v březnu tohoto roku, jsme se jako trenéři přípravek s vedením našeho oddílu rozhodli intenzivně pracovat na náborech nových dětí napříč přípravkovými kategoriemi. Znamenalo to pro nás vytvořit doslova nový koncept, kterým dokážeme oslovit širokou veřejnost, hlavně rodiče a jejich děti, které mají zájem o sport a pohyb...