Petrásek, Pavelka M., Škrábek, Červ

Hladík (46'Sazma), Pufr (46' Belada), Kukučka, Dmejchal

Doubek (70' Procházka), Pavelka J.

Hodnocení trenéra Ladislava Šebka:

Proti velmi kvalitnímu soupeři, který vede 1.A třídu bez porážky, jsme zahráli velmi dobré utkání. První poločas byl z naší strany vynikající. Dobře jsme kombinovali,vyhrávali jsme osobní souboje, nekazili přihrávky a útočné akce jsme dobře zakončovali.

Soupeř měl taky povedené akce,ale v kritických momentech nás podržel gólman Kuník. Druhá půle byla horší než první, ale bylo to i tím, že soupeř přidal na svém výkonu a zápas otočil. Mrzí mě obdržené branky, protože dvěma se dalo určitě zabránit. Řekl bych, že druhou půli jsme trošku nezvládli i takticky, za stavu 2:0 pro nás jsme se soupeřem hráli stylem nahoru dolů.Zkušení hráči na hřišti by si to měli pohlídat.

Celkový dojem ze zápasu je velice dobrý, s velmi kvalitním soupeřem jsme sehráli kvalitní utkání.