Přehled utkání

FK Dačice - Sokol Sezimovo Ústí - 1:3 (0:1)

Branky: 10' Kukučka (Škarda) 0:1, 55' Neužil (Doubek) 0:2, 83' Neužil (Kukučka) 0:3, 85' Vacek 1:3

Karty: ŽK 6:6, ČK 1:0, 12' Mikuláštík, 45'+1' Kupka, 45'+1' Jelen, 50' Škarda, 88' Belada, 89' Kukučka

- Kuník

- Kupka, Fišer, Trantýr, Mikuláštík (59' Škrábek)

- Škarda, Kukučka, Říha (46' Kabeš), Ott (83' Belada)

- Neužil (90' Petrásek), Doubek (67' Bartáček)

☝🏻Hodnocení trenéra Míry Jelena:

Do posledního zápasu jsme díky domácí prohře s Bernarticemi šli pot tlakem s tím že pokud chceme být první tak musíme vyhrát.

Hráči se s tím popasovali dobře a od první minuty hráli zodpovědně. V 10. minutě jsme se ujali vedení když skóroval Kukučka.

Po změně stran se trefil v 56. minutě Neužil a zápas jsme drželi pevně v rukách. V tomto zápase nám byl opět oporou brankář Kuník který zlikvidoval několik centrů soupeře. Když v 83. minutě přidal svůj druhý gól Neužil, bylo jasné že zápas zvládneme vítězně. Domácí otevřeli obranu a my jsme do konce zápasu měli ještě několik slibných brejků.

V 85. minutě ještě soupeř stačil snížit na konečných 3:1 v náš prospěch.