Proběhlo mistrovské utkání s Hradištěm

Hradiště - Sezimovo Ústí 1:1 (0:0)

Branky:

86' Doubek (Kukučka) 0:1

Hráč utkání - Kubec Ladislav

Karty:

ŽK 3:1

72' M.Pavelka

Hodnocení trenéra Josefa Vošty:

Dobře zvládnutý zápas na hřišti největšího aspiranta na postup do vyšší soutěže.

Za chladného počasí se hrál rychlý a důrazný fotbal.

Před utkáním bychom bod brali , ale po závěrečném hvizdu je remíza 1:1 trochu hořká.

Reportáž:

Utkání prvního s druhým týmem tabuky slibovalo dramatickou podívanou. Kvůli nepřízni počasí se hrálo na umělé trávě v Písku. Od první minuty bylo zjevné o co se hraje. Oba týmy byly opatrné a nechtěly udělat chybu. Domácí působili pohyblivějším dojmem, ale žádnou nebezpečnou příležitost si nevypracovali.

Za silného větru se šlo do kabin za stavu 0:0.

Nástup do druhé půle jsme měli lepší, soupeře jsme zatlačili před pokutové území, ovšem bez nebezpečného zakončení. Největší šance měli paradoxně domácí, kteří se dostali do dvou obrovských šancí, z nichž však ani jednou netrefili branku. Postupem času se hra hodně přitvrdila, hlavně domácímu týmu přibývaly nedovolené zákroky.

V 78´ jsme se dožadovali penalty za hru rukou domácího obránce v pokutovém území. Rozhodčí byl však nekompromisní. V 86´ se k zahrání volného přímého kopu postavil T. Kukučka, poslal míč před branku a ve skrumáži těl si míč našel kanonýr M. Doubek a lehkou tečí ho poslal za záda bezmocného brankaře 0:1.

Zákonitě musel přijít pokus domácích o vyrovnání. Vrhli vše do útoku, nakopávali dlouhé centry před naší branku a z jednoho z nich získali rohový kop, po kterém se jim v posledních vteřinách nastaveného času podařilo skórovat. 92´  1:1.

Závěr dobře odehraného utkání měl hořkou příchuť. Z utkání si odnášímě několik odřenin a jedno svalové zranění, které potkalo v 51´  T. Petráska.

Doufám, že se všichni dají brzy do pořádku. Teď se musíme dívat k dalšímu utkání, v němž přivítáme Chyšky a pokusíme se znovu naplno bodovat.