- Škrábek, Fišer, Trantýr, Mikuláštík (85' Hladík)

- Škarda, Kukučka, Neužil, Bartáček (24' Doubek)

- Šmíd (71' Pavelka), Ott (93' Červ)

Hodnocení trenéra Míry Jelena:

Do zápasu vstoupili oba týmy opatrně se zajištěnými obranami, spoustou soubojů ve středu hřiště. Celá první půle byla spíše o bojovnosti, bez šancí na obou stranách. Druhou půli začal lépe Meteor a po špatné rozehrávce našeho gólmana se dostal i do tutové šance, naštěstí si Kuník svou chybu napravil a šanci zlikvidoval.

Na druhé straně mohl jít sám na brankáře Ott, ale rozhodčí bohužel necitlivě neponechal výhodu. Poté šel sám na brankáře Doubek, ale tísněný obráncem střílel vedle branky. Když už to vypadalo že skončí zápas nerozhodně začal úřadovat Neužil. V 80. minutě přeloboval gólmana a v 87. minutě krásnou střelou definitivně ukončil domácí naděje. Domácí ještě neproměnili mezi 80 a 85 minutou své dvě šance.

Jsme rádi že jsme těžký zápas na půdě soupeře zvládli.