Přehled utkání

Nová Včelnice - Sokol Sezimovo Ústí - 1:5 (0:1)

Branky: - 3' vlastní 0:1, 52' Kukučka (VPK) 0:2, 64' Škarda (Kukučka) 0:3, 74' Trantýr (Kupka) 0:4, 75' Ott 0:5

• Kuník

• Kupka, Trantýr, Fišer, Kabeš (30' Červ)

• Škarda, Kukučka, Říha (80' Škrábek), Mikuláštík (76' Petrásek)

• Doubek (76' Nikl), Ott (82' Kutner)

☝🏻Hodnocení trenéra Míry Jelena:

Do utkání jsme vstoupili dobře když si ve 3. minutě po střele Otta dali domácí vlastní gól. Celý první poločas jsme drželi soupeře na jeho polovině, ale bohužel připravené šance se nám nedařilo proměnit, naopak jsme vzadu museli být pořád v pozoru, protože si domácí vytvářeli brejky, které naštěstí pro nás vždy skončily ještě před pokutovým územím.

Uklidnění přišlo v 52. minutě, kdy se parádně z trestného kopu trefil Kukučka. Poté ještě přidali góly Škarda, Trantýr a Ott a bylo o zápase rozhodnuto.

Na konci zápasu jsme polevili v koncentraci a nechali dát domácí čestný gól. Jsme rádi, že jsme přivezli povinné body.