Proběhlo mistrovské utkání mužů s TJ Radětice

Sokol S. Ústí - TJ Radětice 4:2 (3:1) hráno na hřišti za řekou v Paďousích

Branky a karty:

3' Doubek (Pavelka J.) 1:0

15' Doubek (Pavelka J.) 2:0

37' Pavelka J. (Doubek) 3:1

84' Pavelka J. (Šebek) 4:2

ŽK:

61' Kubec

82' Vinš

Diváci: 52

Sestava:

Vanýsek

Vinš (70' Šebek), Škrábek, Kubec - Hladík, Pufr (26' Belada), Sazma (46' Červ), Dmejchal ml. - Dmejchal st. (71' Sazma) - Pavelka J., Doubek (78' Vinš)

Hodnocení trenéra Josefa Vošty:

K utkání 17. kola k nám přijely Radětice. Soupeř, kterému jsme měli po podzimu co oplácet.

Do zápasu jsme šli jako jasný favorit a tomu odpovídal i začátek. Hned od úvodního hvizdu jsme soupeře přišpendlili před jeho branku a již ve 3´ jsme se zásluhou M.Doubka ujali vedení. V 15´ dal tentýž hráč po další spolupráci s J.Pavelkou druhý gól a vypadalo to na debakl. Jenže hned o minutu později vystihl hostující T.Filip bohorovnou rozehrávku stoperů a snížil na 2:1. Ve 26´ navíc odstoupil (ze zdravotních důvodů) M.Pufr.

Ve 37´ přidal pojistku J.Pavelka a poločas skončil v klidném tempu 3:1.

Do druhé části zápasu jsme nastoupili s odhodláním přidat další branky a potěšit početné publikum.

Po úvodním závaru před brankou soupeře nám však utekl rychlý T.Filip a snížil na rozdíl jediného gólu. Po této brance jsme začali působit bezradným dojmem, nemohli jsme se dostat zpátky do tempa a navíc nám začali odstupovat zranění hráči. Nejprve P.Vinš, kterého trápí koleno, potom J.Dmejchal st., který musel ze hřiště po několika ostrých faulech (a dost možná bude chybět do konce sezony) a nakonec kanonýr M.Doubek, kterého začal zase zlobit zadní stehenní sval. Do hry se tak museli vrátit někteří již vystřídaní hráči. Hosté, kteří ucítili šanci na bod za remízu, začli podnikat nebezpečné výpady a hrozili hlavně z ojedinělých standardek. Naše obavy z dalšího fiaska před domácím publikem nakonec zažehnal v 84´nádhernou přihrávkou na J.Pavelku "náhradní brankař" L.Šebek a zajistil nám tak další 3 body.

Pro příští utkání budeme doufat v uzdravení některých marodů, abychom dali dohromady alespoň 11 hráčů.