Proběhlo mistrovské utkání mužů s Ratibořskými Horami

16.04.2022

Sokol Sezimovo Ústí - Ratibořské Hory 4:3 (1:2) hráno na hřišti v Paďousích za řekou

Branky :

42' Škrábek (Bartáček) 1:2

46' Bartáček (Hladík) 2:2

80' Doubek (Vinš) 3:3

87' Dmejchal st. (Škrábek) 4:3

Diváci: 60

Sestava:

Šebek

Procházka (46' Belada), Pavelka M., Škrábek, Červ (46' Hladík) - Kubec (81' Dmejchal st ), Dmejchal ml. (21' Vinš), Pufr (46' Škarda), Bartáček - Doubek (46' Pavelka J.), Dmejchal st. (71' Doubek)

Hodnocení trenéra Josefa Vošty:

Mistrovké utkání s Ratibořskými Horami bych nazval jednoznačně bláznivou přestřelkou se šťastným koncem.

Konečně jsme se představili divákům v našem areálu a chtěli jsme předvést lepší vystoupení než před týdnem proti Vlastiboři. První poločas byl ovšem velkým zklamáním. Některým hráčům vůbec nevyšel vstup do utkání a za celý poločas se do něj nedostali. V držení míče jsme sice byli lepší, ale stav po půli byl 1:2 pro R.Hory.

Do druhého dějství jsme udělali čtyři změny a hned v úvodu jsme vyrovnali. Další průběh utkání byl plně v naší režii, ovšem bez kýženého výsledku. Naopak to byli opět hosté, kteří se po ojedinělé šanci dostali do vedení. Závěrečný tlak jsme nakonec přetavili v těsné vítězství.

Utkání nám opět ukázalo že nám nevyhovuje hra do zatažené obrany. Z disciplinovaným "autobusem" soupeře jsme si nedovedli poradit. V příštím kole hrajeme na půdě lídra soutěže, tak nás snad čeká jiný styl, který, jak doufám, nám bude víc vyhovovat.