Proběhlo mistrovské utkání mužů s Řepeč - Opařany

Sokol S. Ústí - Řepeč - Opařany 2:3 (1:1) hráno na hřišti za řekou v Paďousích

Branky a karty:

19' Doubek (Pavelka J.) 1:1

71' Šuléř (Dmejchal st.) 2:2

ŽK:

68' Šuléř

75' Žilinčík

77' Procházka

Diváci: 60

Sestava:

Vanýsek

Belada (46' Sazma) Škrábek, Vinš (65' Šuléř), Funda (61' Procházka) - Hladík, Škarda (61' Žilinčík), Pavelka J., Dmejchal ml. - Dmejchal st., Doubek (21' Červ)

Hodnocení trenéra Josefa Vošty:

Po minulém galapředstavení v Čekanicích se od nás očekávala další kanonáda. Tím spíš, že jsme měli nastoupit proti mužstvu ze spodních pater tabulky a ještě k tomu na domácím stadionu. Oproti předchozímu utkání jsme byli nuceni udělat dvě změny v základní sestavě a krotit optimismus v týmu. Soupeř přijel s jednoznačným cílem, nedostat výprask.

Samotný zápas začal dvěma stoprocentními šancemi M. Doubka, které bohužel skórem nepohnuly.

Čekali jsme, že hosté budou hrát ze zahuštěné obrany jako Vlastiboř nebo R.Hory. Řepečtí však nehráli ustrašeně, snažili se s námi držet krok a byli v ojedinělých šancích velmi nebezpeční. Ve 12´ jsme si při rohovém kopu nepohlídali roh malého vápna a hosté se dostali do vedení.

To byla první facka, na kterou jsme reagovali zvýšeným tlakem a několika centry do pokutového území. V 19´ vyrovnal M. Doubek po signálu s J. Pavelkou na 1:1. Bohužel se hned ve 20´ zranil a do zápasu již nezasáhl. Od vyrovnávací branky hosté znatelně přitvrdili hru, což ovšem nekompetentní rozhodčí Kluzák vůbec netrestal !!!!

Do druhého poločasu jsme šli s touhou překlopit výsledek v náš prospěch a zaplněným ochozům ukázat něco fotbalové krásy. Místo toho však diváci viděli zmar a zoufalství, nemohli jsme se dostat k ohrožení soupeřova brankaře a v 61´ jsme podruhé inkasovali. Zkusili jsme zamíchat sestavou a střídající P. Šuléř po hezké akci J. Žilinčíka a nahrávce J.Dmejchala st. v 71´ vyrovnal. V dalším průběhu zápasu se ukázaly následky benevolentního metru pana rozhodčího, když se mu hráči na ploše pustili do šarvátky, která málem skončila hromadnou bitkou. Sudí ovšem dál netrestal místy likvidační zákroky na naše hráče a 5´ před koncem odpískal "faul" na hráče hostí, po kterém následovala série standartních situací, která přinesla vítěznou branku na 2:3.

Zápas nám odhalil naše slabiny, kterými jsou standardní situace (útočné i obrané) a bezradnost v útočné třetině hřiště.

Mrzí nás, že tato facka přišla zrovna před naším publikem a doufáme že se nám za týden v Dražicích povede reparát.