Proběhlo mistrovské utkání se Sepekovem

Sezimovo Ústí - Sepekov 5:2 (2:1)

Branky:

4' Doubek (Kukučka) 1:0

Hráč utkání - Doubek Martin

36' Doubek (Pavelka J.) 2:1

55' Doubek (pk) 3:1

62' Doubek (Hladík) 4:1

71' Kukučka (Šmíd) 5:1

Karty:

ŽK 3:1 - ČK 0:1

26' Kukučka

28' Šmíd

47' Doubek

Střely na branku: 7:7

Střely mimo: 6:0

Fauly: 10:10

Rohy: 1:3

Sestava:

Kuník

Petrásek, Škrábek, Pavelka M., Kubec (85' Procházka)

Červ (46' Bartáček), Pavelka J., Kukučka, Hladík (63' Belada)

Šmíd (76' Žilinčík)

Doubek (64' Sazma)

Hodnocení trenéra Josefa Vošty:

V úvodním jarním kole jsme přivítali ambiciózní tým Sepekova. Utkání dvou mužstev z čela tabulky ovlivnila ČK pro hostujícího brankaře. Za proměnlivého počasí jsme zápas zvládli a potěšili jsme diváky i pěknými góly.I přes brzký jarní termín se hrálo na dobře připraveném trávníku.

Reportáž:

Vstup do utkání se nám povedl parádně, zimní posila T.Kukučka ve 4' vysunul M.Doubka
a ten se neomylně trefil levačkou ke vzdálenější tyči 1:0. Rychlý gól hosty nepoložil a ve 14´ vyrovnali na 1:1. Rozhodující moment se stal v 17´.  Za zdánlivě ztraceným míčem se rozběhl        M. Doubek, byl u něj o zlomek vteřiny dříve než hostující brankař, který ho metr před pokutovým územím nešikovně podrazil a viděl ČK. Početní převahu se nám povedlo gólově vyjádřit až ve 36´, kdy báječně zafungovala osvědčená spolupráce mezi J. Pavelkou a opět chladnokrevně zakončujícím M. Doubkem 2:1.

V závěru poločasu ještě rozhodčí přimhouřil oko a nenařídil PK za nešetrné podražení
D.Šmída v pokutovém území.

Druhá půle byla již v naší režii. Nejprve v 55´  vybojoval D.Šmíd penaltu, kterou bezpečně proměnil M. Doubek a uzavřel tím hattrick 3:1. Hosté nerezignovali a snažili se o korekci stavu.
Toho v 62´využil opět M.Doubek a po krásné přihrávce D.Hladíka zvýšil už na 4:1. Korunoval tím svůj výjimečný výkon a mohl jít střídat. Zaslouženého potlesku početného publika se však kupodivu nedočkal. V 71´ se po hezké kombinační akci dostal za hostující obranu aktivní D. Šmíd a zpětnou přihrávkou vyzval ke skórování T. Kukučku 5:1.

Sepekovští hrozili hlavně ze standardních situací, které zahrávali opravdu nebezpečně. Z jedné z nich v 73' snížili na 5:2. Závěr zápasu jsme zvládli výborně takticky, hlavně naši stopeři hru uklidnili a první utkání jarní části dopadlo úspěšně.

Příští víkend jedeme na horkou půdu vedoucího celku.