Staří páni Sokolové se slétli a odehráli přátelské utkání s Ratibořskými Horami

V sobotu 11.6.2022 se od 16:00 v malebném areálu za řekou uskutečnil přátelský zápas v kopané starých gard

Utkaly se týmy domácího Sokola Sezimovo Ústí a hostů z Ratibořských Hor.

Tato akce přilákala velké množství fanoušků, kteří byli zvědavi jestli to "staříci" v letním počasí zvládnou...

Samotný zápas přinesl docela ucházející kvalitu a dle přítomných pozorovatelů velmi pohledné akce (i když v pomalejším tempu)

Někteří starší hráči se dočkali ovací ve stoje a nabídek na obnovení hráčské kariéry....

Utkání s přehledem řídil Martin Pufr a roli pomezního rozhodčího a zároveň zástupce VAR technologie obstaral nestárnoucí Ladislav Křemen.

Výsledek zápasu:

SOKOL S.Ú. "35" : R.Hory "35" 3:1 (1:1) - hráno 2 x 30 min

O branky se postarali

Za domácí tým: 2x Funda Zdeněk, 1x Kutner Jaroslav -  Za hosty: 1x Kolací Jiří

Za domácí nastoupili: (v závorce věk hráče)

v bráně:

1. poločas - Michal Lidral (49), 2.poločas - Miloslav Löffler (68)

v poli:

"kapitán" Jaroslav "Milda" Kutner (64), Jaroslav Doubek (58), Martin Jareš (54), Novotný Libor (51), Josef Vošta (47), Petr "Ebbe" Šedivý (45), Albert Olah (45), Josef Pufr (44), Tomáš Slanina (44), František Vošta (41), Ladislav Ondříček (41), Ivan Dokoupil (39), Zdeněk Funda (38), Robin Pekárek (37)

Hodnocení utkání trenéra Josefa Vošty:

V prvním poločase měli domácí hned v úvodu několik slibných šancí které nevyužili a místo toho udeřilo na druhé straně. Petr Šedivý fauloval před pokutovým územím a nařízený přímý kop proměnil Jiří Kolací. Ještě do přestávky vyrovnal nestárnoucí Jaroslav "Milda" Kutner, když se na hranici "šestnáctky" bravurně uvolnil a nechytatelnou střelou vyrovnal.

Druhý poločas se nesl v duchu trvalé převahy Sokola a ojedinělých brejků R.Hor. O výsledek se postaral jeden z nejmladších účastníků a ještě aktivní hráč Zdeněk Funda, který dal dvě pěkné branky svojí pověstnou tvrdou střelou. A protože naopak nejstarší domácí hráč Miloslav Löffler nepustil žádný gól, zrodila se zasloužená výhra 3:1.