Proběhlo mistrovské utkání mužů s SK Tučapy

SK Tučapy - Sokol S. Ústí 2:9 (1:5) hráno na hřišti v Čučapech

Branky a karty:

2' Doubek 0:1

13' Červ (Doubek) 1:2

29' Pavelka (Dmejchal) 1:3

37' Pavelka (Doubek) 1:4

40' Doubek (Pavelka) 1:5

68' Pavelka (Doubek) 2:6

71' Šuléř (Dmejchal) 2:7

80' Doubek (Kubec) 2:8

85' Doubek (Dmejchal) 2:9

ŽK:

53' Sazma

Diváci: 62

Sestava:

Vanýsek

Belada (81' Sazma), Jareš, Škrábek, Kubec - Červ, Pufr (46' Žilinčík), Sazma (63' Šuléř), Dmejchal ml. - Pavelka J. - Doubek

Hodnocení trenéra Josefa Vošty:

Jelikož nás kosí zranění, tak jsme do Tučap jeli s torzem týmu doplněným o "dorostence" M.Jareše.

Domácí tým byl pro nás velkým otazníkem. Přestože byli po podzimu na prvním místě tabulky a u nás vyhráli drtivým poměrem 1:6, jejich poslední výsledky byly dosti nečitelné. Jelikož nám oproti minulému zápasu chyběli další 3 hráči základní sestavy (J.Dmejchal st., D.Hladík a P.Vinš), tak jsme nastoupili v defenzivnějším rozestavení 4 - 4 - 1 - 1 s úmyslem neinkasovat brzký gól.

Vstup do utkání byl jako z pohádky, hned ve 2´ daroval domácí brankář špatnou rozehrávkou první gól M.Doubkovi - 0:1. Hned po rozehrávce jsme vtrhli opět do útoku a vytvořili jsme si několik dalších šancí, ale v 5´ nám utekl M.Škrleta a vyrovnal. Od této chvíle jsme až na malé výjimky drželi otěže prvního poločasu jasně ve svých rukách, a hlavně velmi potentní dvojice J.Pavelka a M.Doubek se zasloužila o poločasový stav 1:5. Branky postupně dávali D.Červ, J.Pavelka 2x a M.Doubek. Trochu kontroverzní byl gól na 1:3, když si J.Pavelka navedl míč před pokutové území a tvrdou střelou nedal brankaři šanci. Míč se nejspíše otřel o rameno clonícího M.Doubka, ale rozhodčí nakonec připsal gól střílejícímu hráči. I přes výrazné vedení zůstalo ještě mnoho našich šancí nevyužito.

Do druhé poloviny jsme vstoupili ospale, kontrolovali jsme sice míč, ale pouze ve středu hřiště bez ohrožení soupeřovy brány. Zpátky do utkání nás dostal v 64´ domácí P.Baláž, který výstavní trefou snížil na 2:5. Znovu jsme zatlačili soupeře na jeho polovinu a přidávali jsme další branky až do stavu 2:9.

J.Pavelka si v utkání připsal 3 branky a M.Doubek dokonce 4 (a k tomu ještě 3 gólové nahrávky). Za zmínku ještě stojí další vystoupení P.Šuléře, který přijel až těsně před přestávkou a nastoupil na posledních 28 minut a znovu vstřelil gól. Má tak bilanci 2 branky za odehraných 54 minut ... :-)

Výborný a zodpovědný výkon podali všichni hráči.