Přehled utkání

Sokol Sezimovo Ústí - Veselí nad Lužnicí 5:3 (1:1)

Branky: - 8' Neužil (Ott) 1:0, 37' Kukučka 2:1, 49' Neužil (Ott) 3:1, 61' Šmíd (Ott) 4:1

Karty: ČK: 1:0 - 33' Jelen, ŽK: 4:0 - 6' Kukučka, 36' Bartáček, 58' Kupka, 90' Kuník

• Kuník

• Kupka, Trantýr, Fišer, Kabeš (58' Kubec)

• Škarda (86' Červ), Kukučka (67' Pavelka), Šmíd, Bartáček (67' Hladík)

• Neužil, Ott (90' Doubek)

☝🏻Hodnocení trenéra Míry Jelena:

Do zápasu jsme vstoupili dobře když se v 8. minutě ve vápně uvolnil Neužil a pěknou střelou skóroval. Ve 34. minutě hosté vyrovnali z penalty kterou viděl jenom rozhodčí. Naštěstí jsme se vzápětí dostali opět do vedení Kukučkou.

Druhý poločas jsme začali ve velkém stylu a po pěkných akcích bylo skóre 5:1. Góly dávali opět Neužil, Šmíd a Bartáček. Bohužel nás skóre uspokojilo, a pustili jsme soupeře do hry. Po dvou obdržených brankách kopalo Veselí opět hodně přísnou penaltu, která pro nás naštěstí skončila na tyči. Konec zápasu už jsme pohlídali. Škoda našeho 15 minutového výpadku ve druhém poločase.

Přesto i tak jsme rádi za povinné tři body.