Sestava:

Kuník

Škrábek, Brůžek, Petrásek (68' Vinš), Belada (87' Pavelka), Žilinčík (58' Sazma), Hladík, Bartáček, Šmíd (46' Pufr), Červ, Doubek (59' Šuléř)

Hodnocení trenéra Josefa Vošty:

Do utkání jsme vstoupili výborně a zjevnou převahu jsme korunovali ve 14 minutě brankou Dominika Šmída. Do 30 minuty jsme byli lepším týmem a mohli jsme vedení několikanásobně zvýraznit. Zbytek poločasu byl rozpačitý i díky několika sporným rozhodnutím pana rozhodčího. Hosté se nejprve dožadovali vyloučení Vojty Brůžka a v závěru půle hrozili z "vymyšleného" rohu.

Do druhého dějství jsme vstoupili špatně a navzdory pěti střídáním jsme se pouze bránili rozjetému soupeři. Vypadalo to, že už hráči byli duchem na dokopné. Za těsné vítězství 1:0 můžeme vděčit výbornému výkonu brankáře Martina Kuníka. Jednalo se o čtvrtou výhru s čistým kontem v řadě, tentokrát jsme ovšem nebyli lepším týmem.