Proběhlo mistrovské utkání mužů s TJ Valstiboř

09.04.2022

Sokol Sezimovo Ústí - TJ Vlastiboř 2:0 (1:0) hráno na UMT Soukeník

Branky: Pavelka (20'), Škrábek (87' - penalta)

Diváci: 44

Sestava:

Vanýsek

Škrábek, Pavelka Martin, Vinš (60' Červ), Škarda, Hladík (60' Kubec), Bartáček, Pavelka (60' Pufr), Dmejchal J. ml. (75' Belada), Doubek (75' Procházka), Dmejchal J. st.

Hodnocení trenéra L. Šebka:

Mistrovské utkání s TJ Vlastiboř se mi celkově nehodnotí dobře. V první půli jsme sice byli dominantní na míči, ale to vše pouze jen po vápno soupeře. I přesto jsme mohli vést o tři, čtyři branky a ne pouze o jednu. Druhý poločas byla jedna velká bída s nouzí. V závěru jsme se dokonce museli bát o výsledek, naštěstí nás vysvobodil druhý gól. Vyhráli jsme, splnili jsme povinnost, ale to je tak vše.

Hodnocení trenéra J. Vošty:

Od prvního zápasu po sjednocení jsme měli velké očekávání, které se naplnilo pouze z poloviny. První poločas byl zcela v naší režii a o vyšší vedení nás připravila pouze impotence v koncovce. Soupeř se zmohl jen na pár centrů, při kterých nás podržel brankář. Do druhé půle jsme šli s cílem přidat kýžený druhý gól, který by nás uklidnil a zlomil odpor soupeře. Vlasibořským však přestávka prospěla víc než nám a vnutili nám svůj herní styl. V koncovce zápasu, kdy už ve vzduchu visel vyrovnávající gól nás vysvobodila penalta za faul na aktivního Dmejchala. Tento zápas nám ukázal, že OP nebude jednoduchá soutěž a čekají nás těžké zápasy.