Proběhlo mistrovské utkání mužů s Meteor Tábor "B"

Meteor Tábor "B" - Sokol Sezimovo Ústí 1:6 (0:3) hráno na hřišti Na Vyhlídce v Čekanicích

Branky a karty:

6' Škarda 0:1

16' Hladík (Škarda) 0:2

34' Hladík 0:3

57' Hladík (pk) 0:4

66' Doubek (Pavelka J.) 0:5

79' Hladík (Pavelka J.) 1:6

ŽK: 44' Škarda

Diváci: 50

Sestava:

Vanýsek

Kubec, Pavelka M., Škrábek, Vinš (61' Funda) -

Hladík (81' Doubek), Škarda, Pavelka J., Dmejchal ml. -

Dmejchal st. (61' Pufr), Doubek (71' Procházka)

Hodnocení trenéra Josefa Vošty:

Ten, kdo si nenechal ujít nedělní utkání rozhodně nelitoval. Někteří ho vyměnili za atraktivní duel našich bývalých hráčů v utkání divizních J. Hradce a Soběslavi.

Po dvou rozpačitých zápasech jsme konečně ukázali, že umíme hrát atraktivní fotbal.

Nutno dodat, že na kvalitě utkání měl nemalou zásluhu i soupeř, který byl na střetnutí nažhaven a rozhodně se netajil chutí zvítězit.

Samotný zápas začal v rychlém tempu, které by slušelo minimálně I.B třídě.

Po pohotovém úvodním gólu Vaška Škardy vystřihnul v 16´opravdovou lahůdku s chutí hrající David Hladík a povedenou první půli zakončil nástřelem před branku, kde si domácí vstřelili vlastní gól. V posledních 10 minutách se domácí uchýlili k taktice nakopávaných míčů, která nám dělala značné obtíže a jen díky výbornému výkonu brankaře Vanýska jsme udrželi čisté konto.

Do druhého dějství nastoupili domácí velmi zostra, hra se přitvrdila a šance se střídaly na obou stranách. My jsme se opět mohli opřít o výborného brankaře a klid nám přidala i proměněná penalta za faul na Jirku Dmejchala st.

Ve zbytku utkání jsme si již pohlídali výsledek a zcela po zásluze jsme si odvezli 3 body a vysoké vítězství.

Velmi dobrý výkon (který ocenili i domácí fanoušci) podal celý tým a doufám, že k příštímu utkání přistoupíme zodpovědně a soupeře nepodceníme. Jediným nedostatkem bylo, že se střelecky neprosadil žádný Jirka :)