HLEDÁME TRENÉRA/KU

Hledáme do týmu fotbalového trenéra/ku pro mládežnickou kategorii mladší přípravka (U7-U9) a minipřípravku (dětičky od 5ti let) na sezonu podzim 2022 / jaro 2023.

Touto cestou oslovujeme fotbalovou, trenérskou ale i širokou sportovní veřejnost, bývalé nebo současné hráče, sportovně založené tatínky a maminky dětiček co by chtěli hrát fotbal za nás.

Požadujeme organizační a komunikační schopnosti pro práci s malými dětmi, snahu vzdělávat se v oblasti nových trendů pro práci s fotbalovou mládeží, empatický a trpělivý přístup, mít rád pohyb a dokázat motivovat děti k radosti z činnosti, umět chválit a povzbuzovat.

Nabízíme možnost doškolování na trenérské licence FAČR a UEFA, standartní trenérské benefity, kvalitní trenérské zázemí, metodickou pomoc a spolupráci s ostatními trenéry, podílet se na společném tréninkovém plánu a dlouhodobém rozvoji mládeže na Sokole, pomůžeme vám nastartovat vaší trenérskou karieru.

Kontakt pro bližší info u předsedy klubu Ladislava Šebka ml. na tel.: 725444767 nebo email.: sokolsu@seznam.cz