Fotbal a dětská radost spojuje

22.03.2022

Naši fotbaloví kamarádi a sportovní přátelé, fanoušci, rádi bychom Vám představili našeho nového malého fotbalistu v kategorii mladší přípravka. Jmenuje se Ivan "Váňa" Diachenko, přijel s maminkou z válkou postižné Ukrajiny z hlavního města Kyjeva. Je mu 8 let a je to prostě fajn klučina, co má rád pohyb a chce jako ostatní naše děti zažívat radost ze sportu v partě kamarádů.

I když Ivan fotbal předtím v žádném klubu nehrál, maminka sebrala odvahu a kontaktovala nás, zda mohou spolu s Váňou přijít a zkusit se zapojit u našich nejmenších do tréninku.

Fotbal a obecně sport zároveň s dětskou radostí spojuje, a proto jsme rádi, že oni našli odvahu a přišli. Váňa má za sebou první skutečný trénink, fungoval skvěle, nezlobil, zapojil se ochotně do všech her a cvičení a ve čtvrtek od 16:00 bude hrát u nás na Sokole svoje první přátelské utkání.

Pokud budete chtít, přijďte naše kluky podpořit a povzbudit, uděláte tím radost i malému Váňovi, zaslouží si to moc! A jestli máte ve Vašem okolí děti se stejným osudem, dejte jim na nás kontakt, rádi je na Sokole vezmeme mezi nás.