Fotbalové hvězdičky

15.04.2022

Představujeme Vám naše první letošní nejmenší a zároveň největší fotbalové hvězdičky, protože právě ony, Vaše děti dokázaly nyní ve svém životě překonat první velkou překážku, sebraly totiž s Vaší velkou pomocí odvahu přijít na hřiště Sokola a udělaly tak první krůčky na cestě učení se fotbalovým dovednostem, píli, soustředění, ochotu překonávat sebe, brát sport jako zábavu, ochotu spolupracovat, ale i nést vlastní zodpovědnost za kolektiv, za kamarády, budoucí spoluhráče, za svůj, náš tým, za Sokol Sezimovo Ústí.

Dnes mají Vaše dětičky za sebou již 4. tréninkovou jednotku plnou her a fotbalového dobrodružství.

Realizační tým Sokola Vám i Vašim dětem přeje mnoho radostných chvil na našich hřištích a děkujeme Vám, že jste v nás vložili důvěru, vychovat z Vašich dětí skutečné sportovce.

A ty co to čteš a zatím ještě váháš, seber také odvahu a přijď si to s námi vyzkoušet...