Šimon Čech brankář mladšího dorostu hodnotí podzimní část sezony

28.11.2023

Podzimní část jsme začali domácí výhrou 4:2 s Rudolfovem. Zápas to byl poměrně vyrovnaný, Rudolfov byl nepříjemný soupeř.

Ve druhém kole jsme jeli na půdu papírově nejslabšího týmu do Bernartic, zápas jsme nezačali vůbec dobře, protože v 15. minutě byl stav zápasu 2:1 pro Bernartice. Potom už ale byl zápas v naší režii a zápas skončil výsledkem 8:2.

3. zápas jsme odehráli naopak proti nejlepšímu týmu Vlachovo Březí, a navíc jsme hráli v hodně okleštěné sestavě, navíc ve 4. minutě se nám zranil gólman, ale i tak jsme zápas herně zvládli, ale bohužel prohráli 2:0.

Další zápas jsme odehráli v Ševětíně kam s námi jela i naše nová posila a zároveň jeden z nejlepších, ne-li náš nejlepší hráč Filip Hryzák. Zápas jsme zvládli a vyhráli 4:1.

Další zápas následovalo derby s Chýnovem, od začátku zápasu jsme ale byli silnějším týmem a vyhráli jsme nakonec 7:0.

Podobně jednoznačně dopadl i další zápas proti Novým Hodějovicím, kde jsme opět soupeře přehráli a nakonec zvítězili 10:0.

Předposlední zápas byl asi nejvyhrocenější a také velmi těžký. Po poločase to s Křemží bylo 0:0. Do druhého poločasu jsme ale vstoupili dokonale a po zhruba 15 ti minutách vedli 4:0.

Náš poslední zápas jsme odehráli ve Vodňanech, kde přišla naše druhá ztráta v sezóně po remíze 2:2. Zápas jsme moc nezvládli, hlavně 2. poločas, soupeř nás přehrával, my jsme si i tak dokázali vytvořit nějaké šance, ale ty jsme neproměnili.

Po podzimu jsme skončili na hezkém 2. místě se ztrátou tří bodů na první Vlachovo Březí.

Na podzim jsme vstřelili 38 gólů a jsme tak tým s nejvíce vstřelenými góly. Zároveň jsme ale také 9 gólů obdrželi a v této pomyslné tabulce jsme na 2. místě Našimi nejlepšími střelci jsou Fanda Dvořák a Honza Kocum.

Chtěli bychom poděkovat všem fanouškům a rodičům kteří nás ve všech zápasech podporovali. Na jaře uděláme všechno proto, abychom se dostali na 1. místo a 1.A třídu vyhráli.