Vítězství v 1.A třídě mladších žáků skupina "A"

13.06.2022

Do sezóny jsme vstupovali s respektem a pokorou, protože pro většinu hráčů se jednalo o první sezonu v žácích (větší hřiště, více hráčů než v přípravkách a navíc offsidy) a také o první sezónu v krajské soutěži. Navíc k vytvoření týmu sloučením žáků Sokola Sezimova Ústí a Větrov došlo až těsně před prvním zápasem, takže se někteří hráči před prvním zápasem vůbec neznali. Nevěděli jsme tedy co čekat a upřímně jsme čekali na poprvé spíše prohru.

Postupem času se kluci sehráli do takové formy, že jsme podzim zakončili s bilancí 8 zápasů 8 výher a krásným skórem 66:15.

V půlce sezony už jsme tušili, že máme na vítězství v celé soutěži, ale o tom, že neztratíme ani bod jsme vůbec nepřemýšleli. A ačkoliv jsme se na jaře často potýkali s marodkou a vlastně ani jeden zápas nesehráli v kompletní sestavě, tak to nakonec dopadlo jak to dopadlo. Jedná se fakt o unikátní počin, nepamatuji, že by někdo, navíc coby nováček, vyhrál krajskou soutěž bez ztráty bodu. 16 zápasů 16 výher a krásným skórem 140:35.

Nejlepším střelcem týmu se stal Sebastian Křivánek, který nastřílel uctihodných 59 gólů. Za ním Zbyněk Langer s 26 góly a Martin Rozmuš s 15 góly.

Úspěchu si vážíme i z toho důvodu, že kostra týmu je tvořena převážně mladšími hráči ročníku 2010, takže i příští rok po odchodu hráčů ročníku 2009 do starších žáků zůstane tým pro příští sezonu bez zásadních změn.

Obrovské poděkování patří všem, kteří tým v průběhu sezony podpořili - rodičům, kteří neúnavně vozí hráče na zápasy, tréninky, soustředění, fanouškům, kteří se naučili chodit i na žákovské zápasy a pochopitelně celému realizačnímu týmu, ale největší poděkování patří všem hráčům. Jsme na ně hrdí !!!