NÁBORY

Pro kategorie mladší přípravka U7-U9 a minipřípravka dětičky od 5ti let

Ve spolupráci se SOKOL LOM hledáme nové fotbalové hvězdičky v rámci náborových dnů plných radosti, společných chvil s kamarády, ale hlavně sportu a pohybu, který je pro další vývoj vašeho malého sportovce velmi důležitý.

Nabíráme nové malé fotbalisty a hned zkraje máme    pro Vás něco do výbavy

Milé děti a rodiče,

vedení fotbalového klubu Sokol Sezimovo Ústí se rohodlo nově příchozím malým fotbalistům pomoci materiálně a vybavit je fotbalovými tréninkovými věcmi jako jsou kopačky, trička, mikiny, teplákovky a fotbalové tašky s naším logem a názvem klubu. Chceme, aby se naši dětičky cítily jako skuteční profíci a zároveň jsme pomohli i Vám rodičům, to že nemusíte řešit potřebnou základní výbavu Vašeho malého fotbalisty.

Nábory probíhají v rámci tréninků přípravek, je možné i individáně po dohodě přímo s trenérem na telefonním čísle:

+420 722 586 298

V rámci jarních tréninků pořádáme Náborové dny přímo na našem venkovním hřišti, budeme soutěžit, rozdávat odměny a bavit se s Vámi. Nábory nových malých hráčů probíhají vždy v rámci tréninků přípravek a to každé ÚT a ČT od 16:00 - 17:30 na hříšti v "Paďousích" za řekou.