Předseda klubu a trenér mužů Sokola k nadcházející podzimní sezoně

Jak to vidí Láďa Šebek s naším Áčkem těsně před prvním utkáním, se dozvíte v následujícím rozhovoru.

Láďo, jak jste se připravili na příští sezónu v 1.B třídě?

Letní příprava byla krátká, hodně nám do ní promluvili dovolené, což je v tomto období normální. Osa cca šesti hráčů prodělala celou přípravu a ti by měli být tahouny týmu hlavně po fyzické stránce.

Co kádr týmu a posily?

Tak vrátil se Vojta Brůžek z hostování ve Vožici. To je pro nás do obrany výrazné posílení. Získali jsme ze Soběslavi útočníka Daniela Svobodu a Tomáše Petráska, oba dva výborně zapadli a já osobně mám radost z jejich výkonů v přípravě.

Jsem strašně rád i s kolegou Pepou Voštou, že se po zranění vrátil Jirka Dmejchal starší, to co předvádí na hřišti v jeho letech, i to, jak si mimo tréninky dává dávky navíc, je něco neuvěřitelného.

Ještě čekáme na návrat Honzi Mrůze, který je do konce prázdnin v zahraničí. No a nakonec by měl přijít ještě jeden gólman. Pokud by se naskytla příležitost, určitě se pokusíme tým posílit o jednoho hráče. Naopak do Rakouska odešel Jirka Pavelka.

Jak vidíš sezónu v 1.B třídě?

No, na to je těžké odpovědět. Za prvé, neznáme sílu ostatních týmů, potom náš kádr bude do konce prázdnin z důvodů dovolených a několika ještě nedoléčených zranění úzký. My jako tým máme sílu, i když do začátku září někteří hráči nebudou, ale nesmí se nám už nikdo navíc zranit, nebo nahlásit nečekanou dovolenou.

Jak probíhaly zápasy v přípravě?

Turnaj v Mezně jsme vyhráli a kromě poločasu s Meteorem "B" jsme hráli výborně.

Generálku s Mladou Vožicí hrající již 1.A třídu jsme porazili 6:0 a řeknu narovinu, byl to výkon hlavně teda v 1. poločase od kluků neuvěřitelný. Ve všech směrech jsme byli lepší, než soupeř.

Jaké jsou cíle na příští sezónu?

Já osobně chci být po podzimu na dostřel postupového místa.

Také bych rád, abychom se fotbalem bavili a naše zápasy nebyli nudné.